Sitemizde Toplam 791 Film, 34 Kategori ve 88 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Aquaman ve Kayıp Krallık

Aquaman 2 (Kayıp Krallık) 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazı izle

Aquaman and the Lost Kingdom

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
n/A
Yönetmen:
James Wan
Aktörler:
Jason Momoa Ben Affleck Patrick Wilson Yahya Abdul-Mateen II Dolph Lundgren Temuera Morrison Nicole Kidman Jani Zhao Amber Heard Pilou Asbæk Vincent Regan Randall Park Indya Moore Grant Huggair Tianyi Kiy

Aquaman and the Lost Kingdom, 2023 yılında vizyona girecek olan bir süper kahraman filmidir. Filmin konusu şöyledir; Aquaman (Jason Momoa), Atlantis krallığına geri dönmüş ve tahtını güvence altına almıştır. Ancak krallıkta beklenmedik bir felaket yaşanır ve antik krallık kaybolur. Aquaman, kayıp krallığı aramak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

 

Aquaman, krallığı ararken, eski bir düşmanı olan Black Manta (Yahya Abdul-Mateen II) ile yeniden karşılaşır. Black Manta, Aquaman’e karşı karanlık bir plan hazırlamaktadır ve kayıp krallığı bulmak için onunla bir işbirliği yapar. Bu yolculuk sırasında Aquaman ve Black Manta, birbirlerine karşı olan nefretlerini bir kenara bırakmak zorunda kalırlar.

 

Aquaman ve Black Manta, karşılarına çıkan engelleri aşarak kayıp krallığı bulmak için birlikte çalışırlar. Ancak krallığı arayan tek onlar değildir. Aquaman, Atlantis krallığının güvenliği için kayıp krallığı bulmak zorunda olduğunu anladığında, tehlikeli bir yarış başlar. Krallığı bulmak için Aquaman ve Black Manta, gizemli bir düşmanın peşine düşerler ve bu sırada Atlantislilerin hayatları da tehlikeye girer.

 

Aquaman and the Lost Kingdom, macera dolu bir yolculuk, heyecan dolu savaş sahneleri ve müthiş görsellerle dolu bir film olacak. Aquaman, Atlantis krallığını korumak için en zorlu mücadelesine hazırlanırken, izleyiciler de nefes kesen bir serüvenin içinde kendilerini bulacaklar.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X