Sitemizde Toplam 775 Film, 34 Kategori ve 85 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Aquaman

Aquaman 2018 Türkçe Dublaj HD Full izle

Aquaman

Puanla:
10 / 10
1
Yapım Yılı
2018
Filmin Süresi:
143 dakika
Yönetmen:
James Wan
Aktörler:
Jason Momoa Amber Heard Willem Dafoe Patrick Wilson Nicole Kidman Dolph Lundgren Yahya Abdul-Mateen II Temuera Morrison Ludi Lin Michael Beach Randall Park Graham McTavish

Aquaman filmi, 2018 yılında çıkan bir süper kahraman filmidir. DC Comics’in aynı adlı karakterinden uyarlanmış ve Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılmıştır. Film, Atlantisli Arthur Curry’nin yarı insan yarı Atlantisli kimliğiyle ve kendi krallığını kabul etmek için girdiği mücadeleyi konu almaktadır.

Yönetmen koltuğunda James Wan bulunmaktadır. Başrolde, Arthur Curry / Aquaman karakterine Jason Momoa hayat vermektedir. Filmin diğer oyuncuları ise Amber Heard (Mera), Willem Dafoe (Nuidis Vulko), Patrick Wilson (Orm / Ocean Master), Nicole Kidman (Atlanna), Dolph Lundgren (Nereus) ve Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta) gibi isimlerden oluşmaktadır.

Aquaman’in çıkışı, Justice League filminin ardından yaşanan olaylara dayanmaktadır. Film, Arthur Curry’nin sudaki güçlerini keşfetmesini, doğduğu krallığı kabul etmesini ve Atlantislilere önderlik etmesini anlatmaktadır. Ayrıca, Atlantis krallığının varlığını dünyaya kanıtlama ve yüzeye çıkan tehditlerle savaşma sürecini kapsamaktadır.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X