Sitemizde Toplam 796 Film, 34 Kategori ve 91 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Aurora

-->

Aurora 2019 1080p Full hd tek part film ücretsiz izle

Aurora

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2019
Filmin Süresi:
106 dakika
Yönetmen:
Miia Tervo
Aktörler:
Mimosa Willamo Amir Escandari Elá Yildirim Oona Airola Miitta Sorvali Ria Kataja Chike Ohanwe Hannu-Pekka Björkman Pamela Tola Julius Susimäki Petteri Pennilä

Aurora, 2019 yapımı Fin romantik komedi filmidir. Film, Aurora (Krista Kosonen) adlı genç bir kadının, İranlı mülteci Darian (Mikael Persbrandt) ile tanışmasının ardından hayatının değişmesini konu ediniyor.

 

Aurora, Helsinki’de yaşayan genç bir kadındır. Aurora, sıkıcı bir hayatı olan ve kendini işine adamış biridir. Aurora, bir gün Darian adlı bir mülteci ile tanışır. Darian, İran’dan kaçmış ve Finlandiya’da sığınma başvurusunda bulunmuştur. Aurora, Darian’a yardım etmeye karar verir.

 

Aurora ve Darian, birlikte zaman geçirdikçe birbirlerine aşık olurlar. Ancak Aurora’nın ailesi, Aurora’nın Darian ile birlikte olmasına karşıdır. Aurora’nın ailesi, Darian’ın bir mülteci olduğunu ve bir terörist olabileceğini düşünüyordur.

 

Aurora, ailesiyle karşı karşıya kalır. Aurora, ailesiyle olan ilişkisini riske atarak, Darian ile birlikte olmaya karar verir. Aurora ve Darian, birlikte mutlu bir hayat kurarlar.

 

Film, Aurora ve Darian’ın aşkını ve zorluklara rağmen birlikte olma kararlılığını konu ediniyor. Film, aşkın ve umudun gücünü anlatıyor.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X