Sitemizde Toplam 802 Film, 34 Kategori ve 92 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Batman v Superman Adaletin Şafağı izle

Batman v Superman Adaletin Şafağı 2016 Filmi Full izle

Batman v Superman: Dawn of Justice

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2016
Filmin Süresi:
151 dakika
Yönetmen:
Zack Snyder
Aktörler:
Ben Affleck Henry Cavill Amy Adams Jesse Eisenberg Diane Lane Laurence Fishburne Jeremy Irons Holly Hunter Gal Gadot Scoot McNairy Callan Mulvey Tao Okamoto

Batman v Superman: Adaletin Şafağı, DC Comics’in aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan bir Amerikan süper kahraman filmidir. Film, Zack Snyder tarafından yönetilmiştir ve başrollerinde Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons ve Holly Hunter yer almaktadır.

Film, Superman’in (Henry Cavill) Metropolis’teki savaşının ardından başlar. Bu savaş, Superman’in insanlığı tehdit ettiğini düşünen Batman’in (Ben Affleck) ona karşı çıkmasına neden olur. Batman, Superman’i durdurmak için harekete geçer ve iki süper kahraman, Metropolis’te karşı karşıya gelir.

Öte yandan, Lex Luthor (Jesse Eisenberg) adlı bir milyarder, Superman’i yok etmek için bir plan yapar. Luthor, Krypton gezegeninden gelen bir kriptonit parçası bulur ve bu parçayı kullanarak Superman’i kontrol altına almaya çalışır.

Superman’i durdurmak için Batman ve Wonder Woman (Gal Gadot) güçlerini birleştirir. Bu üç kahraman, Luthor’u durdurmak ve Metropolis’i kurtarmak için birlikte çalışırlar.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X