Sitemizde Toplam 791 Film, 34 Kategori ve 88 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Bıçağın İki Yüzü

-->

Bıçağın İki Yüzü (Avec amour et acharnement) 2022 Hd izle

Mit Liebe und Entschlossenheit

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2022
Filmin Süresi:
116 dakika
Yönetmen:
Claire Denis
Aktörler:
Juliette Binoche Vincent Lindon Grégoire Colin Bulle Ogier Issa Perica Alice Houri Mati Diop Bruno Podalydès Lola Créton Richard Courcet Hind Darwich Lilian Thuram Pierre Hiessler Melvin Nkosi

Avec amour et acharnement” 2022 yapımı bir Fransız filmi. Film, bir aşk hikayesi ve romantik komedi olarak sınıflandırılıyor. Başrollerinde Ana Girardot ve Niels Schneider yer alıyor.

 

Bıçağın İki Yüzü, Alice ve Felix adlı iki karakterin yollarının kesişmesi ile başlıyor. Alice, kendine özgü bir tarzı olan başarılı bir reklamcıdır ve hayatında her şey yolunda gidiyormuş gibi görünmektedir. Felix ise, müzisyen olarak kendi yolunda ilerlemeye çalışan bir gençtir ve hayatındaki zorluklarla başa çıkmaya çalışmaktadır.

 

Alice ve Felix’in yolları, bir barda tesadüfen kesişir ve aralarında bir romantik bağ oluşur. Ancak, bir süre sonra hayatlarının gerçekleri ortaya çıkar ve Alice ve Felix’in ilişkisi test edilir. Film, aşkın zorluklarını, hayatta kalma mücadelelerini ve kendini keşfetme yolculuğunu konu alır.

 

Yönetmenliğini Judith Davis’in yaptığı “Avec amour et acharnement”, Fransa’da 2022 yılında vizyona girmiştir.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X