Sitemizde Toplam 796 Film, 34 Kategori ve 91 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Big George Foreman

-->

Big George Foreman 2023 Filmi 1080p Full izle

Big George Foreman

Puanla:
10 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
129 dakika
Yönetmen:
George Tillman Jr.
Aktörler:
Khris Davis Jasmine Mathews Sullivan Jones Lawrence Gilliard Jr. John Magaro Sam Trammell Sonja Sohn Forest Whitaker Shein Mompremier Robert Cicchini Matthew Glave Erica Tazel Dwayne Barnes Deion Smith K Steele

Big George Foreman, gerçek hayatta başarılı bir boksör olan George Foreman’ın hayatını konu alan bir Amerikan biyografik spor filmidir. Film, Foreman’ın hayatındaki zorlukları, başarıları ve boks kariyerindeki dönüm noktalarını anlatıyor.

Foreman, Houston, Teksas’ta fakir bir ailede doğdu ve çocukluğunda zorlu koşullarla mücadele etti. Ancak boksa olan tutkusu onu hayatta tuttu ve kariyerine başlaması için bir fırsat yarattı. Foreman, boksta hızla yükseldi ve 1968 Olimpiyatları’nda altın madalya kazandı. Daha sonra profesyonel boksa geçti ve 1973’te Joe Frazier’i yenerek dünya şampiyonu oldu. Ancak kariyerindeki en büyük mağlubiyeti, 1974’te Muhammad Ali’ye karşı aldı. Foreman, boksu bıraktıktan sonra bir süreliğine dinlenmeye çekildi ve Hristiyanlık inancına yöneldi. Daha sonra tekrar boksa döndü ve 1994’te 45 yaşında iken dünya şampiyonu oldu.

Big George Foreman, Foreman’ın hayatındaki bu zorlu mücadeleleri ve başarıları anlatarak, izleyicilere ilham verici bir hikaye sunuyor. Film, Foreman’ın bokstaki efsanevi kariyerinin yanı sıra, hayatındaki diğer önemli olayları da ele alarak, onun gerçek hayat hikayesini anlatıyor.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X