Sitemizde Toplam 796 Film, 34 Kategori ve 91 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Bursa Bülbülü

Bursa Bülbülü 2023 Filmi 1080p HD Full izle

L'usignolo di Bursa

Puanla:
10 / 10
2
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
120 dakika
Yönetmen:
Hakan Algül
Aktörler:
Ata Demirer Cem Gelinoglu Özge Özacar Tarik Pabuccuoglu Celil Nalçakan Toygan Avanoglu Berkay Tulumbaci Seda Türkmen Aycan Koptur Inci Sen

Film, Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapan Cengiz’in (Ata Demirer) hikayesini konu alıyor. Cengiz’in en büyük hayali bir kaset çıkarmaktır. Bir gün, Taşkın (Cem Gelinoğlu) adlı bir genç ile tanışır. Taşkın, Cengiz’e bir kaset çıkarmada yardımcı olmayı teklif eder. Cengiz, Taşkın’ın teklifini kabul eder ve birlikte bir kaset çıkarmaya başlarlar. Ancak, bu süreçte karşılarına bir dizi zorluk çıkar. Cengiz’in ağabeyi (Hakan Akın), Cengiz’in kasetini çıkarmaya karşıdır. Taşkın’ın kardeşi Arzu (Özge Özacar) ise Cengiz’e aşık olur. Cengiz ve Taşkın, bu zorlukların üstesinden gelebilmek için birlikte mücadele ederler. Sonunda, Cengiz’in hayali gerçekleşir ve bir kaset çıkarır. Ancak, bu kez de kaseti tanıtmak için bir yol bulmalıdırlar.

Bursa Bülbülü, 2023 yapımı, Hakan Algül’ün yönettiği, Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı bir Türk komedi filmidir. Filmin diğer başrollerinde Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar yer alıyor.

Yorum Alanı

Yorumlar 2 Yorum
  1. M.G.M.
    M.G.M. 2 Aralık 2023 22:24

    Sahane!

  2. hjcc
    hjcc 28 Kasım 2023 20:17

    hedn

Reklam Kapat X