Sitemizde Toplam 802 Film, 34 Kategori ve 92 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Cehennem Melekleri 4

Cehennem Melekleri 4 filmi sinema çekimi Türkçe dublajlı sürüm eklenmiştir.

Cehennem Melekleri 4 (Expend4bles) Filmi Türkçe dublaj izle

Expend4bles

Puanla:
8.2 / 10
4
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
103 dakika
Yönetmen:
Scott Waugh
Aktörler:
Jason Statham 50 Cent Megan Fox Dolph Lundgren Tony Jaa Iko Uwais Andy Garcia Sylvester Stallone Randy Couture Jacob Scipio Levy Tran Lucy Newman-Williams

Cehennem Melekleri 4, 2023 yılında gösterime giren, Scott Waugh’un yönettiği, Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews, Megan Fox, 50 Cent, Andy Garcia, Tony Jaa, Iko Uwais, Curtis “50 Cent” Jackson ve Tony Jaa’nın başrollerinde yer aldığı ABD yapımı bir aksiyon filmidir.

 

Film, ilk üç filmin devamı niteliğindedir. Cehennem Melekleri ekibi, bu sefer, bir grup teröristin ele geçirdiği bir nükleer füzeyi kurtarmak için görevlendirilir.

 

Film, Cehennem Melekleri ekibinin, teröristlerin nükleer füzeyi taşıyan bir gemiyi kaçırmasını engelleme çabalarıyla başlar. Ekip, teröristleri durdurmayı başarır, ancak teröristler, füzeyi patlatmayı planlamaktadır.

 

Cehennem Melekleri ekibi, füzeyi patlamadan önce kurtarmak için zorlu bir mücadele verir. Ekip, sonunda füzeyi kurtarmayı ve dünyayı tehlikeden kurtarmayı başarır.

 

Film, bol aksiyon ve dövüş sahneleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca, filmde 80’li ve 90’lı yılların aksiyon yıldızları bir araya geliyor. Bu da filmin hayranları arasında büyük bir heyecan yaratıyor.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X