Sitemizde Toplam 775 Film, 34 Kategori ve 85 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Dampyr

-->
Türkçe dublajlı sürüm eklenmiştir.

Dampyr 2022 Filmini Türkçe altyazılı 1080p Full hd izle

Dampyr

Puanla:
7.3 / 10
2
Yapım Yılı
2022
Filmin Süresi:
109 dakika
Yönetmen:
Riccardo Chemello
Aktörler:
Wade Briggs Stuart Martin Frida Gustavsson Sebastian Croft David Morrissey Radu Andrei Micu Ionut Grama Luke Roberts Florin Fratila Madalina Bellariu Ion

Dampyr, 2022 yapımı İtalyan korku-fantezi filmidir. Film, Sergio Bonelli Editore tarafından yayınlanan aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır. Filmin yönetmenliğini Riccardo Chemello üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Wade Briggs, Stuart Martin, Frida Gustavsson, Sebastian Croft, Luke Roberts, David Morrissey, Madalina Bellariu ve Radu Andrei Micu yer almaktadır.

 

Film, 1990’ların başlarında Balkan Savaşı sırasında geçmektedir. Harlan Draka, korkunç kabuslarla kâbuslar gören bir adamdır. Köylülerin masumca kötü canavarlar olduğuna inandıkları köylerden utanmadan para kazanan bir Dampyr (yarı insan, yarı vampir) taklidi yaparak kırsal kesimde dolaşmaktadır. Ancak, gerçek vampirler tarafından saldırıya uğrayan askerler tarafından çağrıldığında Harlan gerçeği öğrenir: o bir Dampyr’dır. Kötü bir Gece Efendisini yok etmeye çalışırken, güçlerini nasıl yöneteceğini öğrenmek ve kökenleri hakkında daha fazla bilgi edinmek zorunda kalacaktır.

 

Film, 28 Ekim 2022’de İtalya’da gösterime girdi. Film, eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı. Bazı eleştirmenler filmi, çizgi roman serisinin hayranları için hoş bir sürpriz olarak övdü, ancak diğerleri filmi klişe ve tatmin edici olmayan olarak eleştirdi.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X