Sitemizde Toplam 791 Film, 34 Kategori ve 88 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Deadpool

Deadpool 2016 Filmi 1080p Full HD izle

Deadpool

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2016
Filmin Süresi:
108 dakika
Yönetmen:
Tim Miller
Aktörler:
Ryan Reynolds Karan Soni Ed Skrein Michael Benyaer Stefan Kapicic Brianna Hildebrand Style Dayne Kyle Cassie Taylor Hickson Ayzee Naika Toussaint Randal Reeder T.J. Miller Isaac C. Singleton Jr.

Deadpool, Marvel Comics’in aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan bir Amerikan süper kahraman filmidir. Film, Tim Miller tarafından yönetilmiştir ve başrollerinde Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller, Gina Carano, Brianna Hildebrand ve Leslie Uggams yer almaktadır.

Film, kansere yakalanan ve Weapon X adlı bir programın bir parçası olarak iyileşme şansı elde eden Wade Wilson’ın (Ryan Reynolds) hikayesini anlatıyor. Wade, programın bir sonucu olarak süper güçler kazanır, ancak yüzü de korkunç bir şekilde şekilsiz kalır.

Wade, Vanessa (Morena Baccarin) adlı bir kadına aşık olur ve onunla evlenmek ister. Ancak, Vanessa’yı öldürmek isteyen Ajax (Ed Skrein) adlı bir adam, Wade’in peşine düşer.

Wade, Vanessa’yı kurtarmak ve intikam almak için harekete geçer. Bu süreçte, Deadpool adıyla bilinen bir süper kahramana dönüşür.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X