Sitemizde Toplam 796 Film, 34 Kategori ve 91 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Delibal

Delibal 2015 1080p HD Full Sansürsüz izle

Delibal

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2015
Filmin Süresi:
117 dakika
Yönetmen:
Ali Bilgin
Aktörler:
Çagatay Ulusoy Leyla Lydia Tugutlu Hüseyin Avni Danyal Mustafa Avkiran Laçin Ceylan Nazan Kesal Toprak Saglam Baris Aytac Zafer Akkoyun Kivilcim Ural Ali Seyitoglu Emre Karaoglu Baturalp Yilmaz Mert Carim

Delibal 2015 yılı yapımı bir dram filmidir. Film, birbirine aşık olan iki genç insanın hikayesini anlatmaktadır.Barış, üniversiteye yeni başlamış genç bir adamdır. Özgür ruhlu ve yaratıcı bir kişiliği vardır ve hayatında yaptığı en büyük tutkusu fotoğraf çekmektir. Barış, bir gün okulda gördüğü Filiz adındaki kızdan büyülenir.

 

Filiz, derslerine düşkün ve zeki bir kızdır ve Barış’ın aksine hayatındaki en büyük tutkusu ise müzik yapmaktır. İkisi birbirine tamamen zıt olsalar da birbirlerine aşık olurlar. Ancak, Filiz’in geçmişindeki travmatik bir olay, ikisinin ilişkisini tehdit etmeye başlar. Filiz, zor bir dönemden geçmektedir ve bu durum, Barış’ın da hayatını derinden etkileyecektir.

 

Barış ve Filiz, hayatlarını yeniden şekillendirmek ve birbirlerine olan aşklarını korumak için mücadele ederler. Ancak, bu süreçte, her ikisinin de kendilerini ve birbirlerini keşfetmeleri gereken bir yolculukta olduklarını fark ederler.

 

Delibal, gençlik, aşk ve hayatın zorlukları hakkında dokunaklı bir hikaye sunan bir dram filmidir. Film, oyunculuk performansları, güzel müzikleri ve derin anlatımı ile izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunar.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X