Sitemizde Toplam 775 Film, 34 Kategori ve 85 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Devil’s Peak

-->

Devil's Peak Türkçe Dublaj & altyazılı 1080p full hd izle

Devil's Peak

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
97 dakika
Yönetmen:
Ben Young
Aktörler:
Billy Bob Thornton Robin Wright Hopper Penn Katelyn Nacon Emma Booth Jackie Earle Haley Brian d'Arcy James David Kallaway Jared Bankens Mark Ashworth Harrison Gilbertson Elena Sanchez Ritchie Montgomery Harrison Stone Stephen Matthew Smith

Devil’s Peak, 2023 Amerikan suç ve dram filmidir. Ben Young tarafından yönetilen ve Young ve Matthew Aldrich tarafından yazılan filmde Billy Bob Thornton, Robin Wright, Hopper Jack Penn ve Jackie Earle Haley rol alıyor. Film, uyuşturucu ticareti yapan babası Bo (Thornton) ile Appalachian Dağları’nda yaşayan 18 yaşındaki bir gencin, sevdiği kız olan Angel’la (Kaitlyn Dever) kaçmasını konu alıyor.

 

Film, 17 Şubat 2023’te Screen Media Films tarafından gösterime girdi. Thornton, Wright ve Penn’in performansları için övgüyle karşılandı, ancak eleştirmenler tarafından yavaş tempolu ve orijinallikten yoksun olduğu için eleştirildi.

 

Filmin konusu şöyledir:

 

Jacob McNeely (Hopper Jack Penn), uyuşturucu ticareti yapan babası Bo (Billy Bob Thornton) ile Appalachian Dağları’nda yaşayan 18 yaşındaki bir çocuktur. Jacob, yaşadığı hayattan bıkmış ve sevdiği kız olan Angel’la (Kaitlyn Dever) kaçmayı hayal etmektedir.

 

Jacob sonunda Bo’ya gitmek istediğini söylediğinde, Bo öfkelenir ve onu gitmeye bırakmaz. Jacob kaçmak zorunda kalır, ancak Bo onu bulmaya ve geri getirmeye kararlıdır.

 

Jacob ve Angel, yeni bir hayat kurmayı umdukları uzak bir dağ zirvesi olan Şeytan’ın Zirvesi’ne giderler. Ancak Bo peşlerindedir ve oğlunu geri almak için her şeyi yapacaktır.

 

Şeytan’ın Zirvesi, güçlü oyuncu kadrosuyla iyi yapılmış bir filmdir. Ancak film, yavaş tempolu ve orijinallikten yoksundur. Hızlı tempolu bir suç gerilimi arıyorsanız, Şeytan’ın Zirvesi tam size göre olmayabilir. Ancak oyunculardan veya suç ve dram türünden hoşlanıyorsanız, filmi beğenebilirsiniz.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X