Sitemizde Toplam 775 Film, 34 Kategori ve 85 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Kolpaçino 4 4’lük

Kolpaçino 4 4'lük (2023) 1080p HD Yerli Film izle

Kolpaçino 4 4'lük

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
n/A
Yönetmen:
Kamil Cetin
Aktörler:
Safak Sezer Aydemir Akbas Serkan Sengül

2023 yapımı Kolpaçino 4 4’lük filmi, önceki hikayelerde kendisine kazık atan eski dostlarıyla hesaplaşmaya karar veren Özgür’ün hikayesini konu ediyor.

Filmde Özgür, Tayfun’un nişan gecesinde eski dostlarıyla bir araya gelir. Bu gecede Özgür, kendisine kazık atan Sabri, Vural ve diğer eski dostlarıyla yüzleşecektir. Filmin başında Özgür, Tayfun’un nişan gecesine katılır. Gecede Özgür, Sabri, Vural ve diğer eski dostlarıyla karşılaşır. Bu karşılaşma, Özgür’ün geçmişte yaşadığı olayları hatırlamasına neden olur. Özgür, geçmişte Sabri, Vural ve diğer eski dostlarıyla birlikte bir soygun planlar. Ancak bu plan, Sabri’nin ihaneti nedeniyle suya düşer. Özgür, bu ihanet nedeniyle Sabri’ye büyük bir öfke duyar. Tayfun’un nişan gecesinde Özgür, Sabri ile yüzleşmeye karar verir. Özgür, Sabri’ye ihanetini sorar. Sabri, ihanetini kabul eder ve Özgür’den af diler. Özgür, Sabri’nin bu sözlerini kabul etmez. Sabri’ye bir daha asla güvenmeyeceğini söyler. Filmin sonunda Özgür, geçmişte yaşadığı olaylarla yüzleşmeyi başarır. Sabri, Vural ve diğer eski dostlarıyla hesaplaşır. Özgür, bu hesaplaşmayı kazanarak yeni bir sayfa açar.

Film, komedi ve aksiyon unsurlarını bir arada sunan bir yapım. Filmin yönetmenliğini Kamil Çetin üstleniyor. Filmin başrollerinde Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Erkan Can, Arzu Yanardağ ve Cengiz Küçükayvaz rol alıyor.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X