Sitemizde Toplam 791 Film, 34 Kategori ve 88 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Korku Kapanı 4

Korku Kapanı 4 (Kanlı Başlangıç) 2011 Türkçe Dublaj izle

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2011
Filmin Süresi:
93 dakika
Yönetmen:
Declan O'Brien
Aktörler:
Sean Skene Blane Cypurda Dan Skene Tristan Carlucci Scott Johnson BJ Verot Jenny Pudavick Tenika Davis Kaitlyn Leeb Terra Vnesa Victor Zinck Jr. Dean Armstrong Ali Tataryn Samantha Kendrick Arne MacPherson

Bir grup arkadaş, kış tatili boyunca snowmobiling yapmaya karar verir. Ancak, kış şartları nedeniyle fırtınanın etkisiyle yanlış bir dönüş yaparlar ve fırtınada kaybolurlar. Doğa şartları ve fırtınadan korunmak için kendilerine sığınabilecekleri bir barınak ararken, terkedilmiş bir sanatoryuma rastlarlar.

Sanatoryum, geçmişte akıl hastalarının tedavi edildiği bir yerdi. Ancak, tedavi yöntemlerinin acımasız olması nedeniyle, hastaların birçoğu buraya hapsedilmiş ve öldürülmüştür. Sanatoryum, bu nedenle, karanlık bir geçmişe sahip bir yerdir.

Arkadaşlar, sanatoryumu bulduklarından şimdilik mutludurlar. Ancak, sanatoryumun sorunlu geçmişi hakkında hiçbir şey bilmiyorlardır. Eski hastalardan bazıları hala orada bulunmaktadır ve davetsiz ziyaretçilerden pek de mutlu olmamışlardır.

Arkadaşlar, gece boyunca sanatoryumda mahsur kalırlar. Eski hastalar, onları öldürmek için onlara pusu kurar. Arkadaşlar, hayatta kalmak için gece boyunca bir kedi-fare oyununda savaşmak zorundadır.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X