Sitemizde Toplam 775 Film, 34 Kategori ve 85 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu

Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu 2023 Türkçe Dublaj izle

Lille Allan - den menneskelige antenne

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2022
Filmin Süresi:
85 dakika
Yönetmen:
Amalie Næsby Fick
Aktörler:
Anders W. Berthelsen Jesper Christensen Peter Frödin Bodil Jørgensen Nicolaj Kopernikus Louis Næss-Schmidt Sofie Torp Sara Fanta Traore

“Küçük Allen, ailesinin boşanmasının ardından babasıyla bir apartmana taşınır. Yeni mahallesinde yalnız hisseder çünkü oyun arkadaşlarından uzakta yaşamaktadır. Bir gece, binasının antenine düşen bir yıldırım sonrasında yakındaki futbol sahasına düşen tuhaf bir nesne görür.

 

Kısa bir süre sonra, Allan bu parlak nesnenin sahibi olduğunu iddia eden Britney adında uzaylı bir kızla karşılaşır. Britney, uzay gemisiyle dünyaya inmiş ve evine dönme umuduyla Allan’ın yardımına ihtiyaç duymaktadır. Allan, Britney’i huysuz komşularının dikkatinden saklamaya çalışırken, aynı zamanda uzay gemisini tamir etme görevine de girişir.

 

Bu beklenmedik buluşma, Allan’ı sıradan hayatından uzaklaştırır ve onu unutulmaz bir maceranın içine sürükler. Bir yandan Britney’i korumak ve uzay gemisini tamir etmek için çaba sarf ederken, diğer yandan kendini bilinmeyen uzaylı güçlerle dolu bir serüvenin tam ortasında bulur. Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu, dostluk, macera ve bilinmeyene olan cesareti anlatan eğlenceli bir hikaye olarak karşımıza çıkar.”

Yorum Alanı

Reklam Kapat X