Sitemizde Toplam 791 Film, 34 Kategori ve 88 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Kuntilanak 3

-->

Kuntilanak 3 Korku filmini Türkçe dublaj 1080p HD izle

Kuntilanak 3

Puanla:
1.8 / 10
3
Yapım Yılı
2022
Filmin Süresi:
105 dakika
Yönetmen:
Rizal Mantovani
Aktörler:
Nicole Rossi Andryan Bima Ali Fikry Adlu Fahrezi Ciara Nadine Brosnan Faras Fatik Clarice Cutie Romaria Simbolon Nena Rosier Sara Wijayanto Wafda Saifan Lubis Nafa Urbach

Kuntilanak 3 (2022) filmi, Rizal Mantovani tarafından yönetilen ve MVP Pictures tarafından üretilen Endonezya yapımı bir doğaüstü korku filmidir. Film, 2007 yapımı Kuntilanak ve 2008 yapımı Kuntilanak 2 filmlerinin devamıdır. Filmin başrollerinde Nicole Rossi, Andryan Bima, Ali Fikry, Ciara Brosnan, Nena Rosier, Sara Wijayanto ve Wafda Saifan yer alıyor.

 

Film, Dinda’nın hikayesini anlatıyor. Dinda, annesinin ölümünden sonra amcası ve halasıyla birlikte yaşamaya başlar. Amcası ve halası, Dinda’nın annesinin şeytan tarafından ele geçirildiğini ve onu kontrol etmenin bir yolunu bulmaları gerektiğini düşünürler. Dinda, amcası ve halasının onu şeytanlardan korumak için bir okula göndermesiyle kendini bir grup doğaüstü güçle çevrili bulur.

 

Kuntilanak 3, Endonezya’da 17 Şubat 2022’de gösterime girdi ve 12 milyon dolar hasılat elde etti. Film, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Film, korku öğelerini iyi kullanmasıyla ve heyecan verici atmosferiyle övüldü.

 

Kuntilanak 3, Endonezya’nın en başarılı doğaüstü korku filmlerinden biridir. Film, Endonezya’da gişe rekorları kırdı ve uluslararası alanda da ilgi gördü. Film, özellikle doğaüstü korku filmleri sevenlere hitap edecek.

Yorum Alanı

Yorumlar 2 Yorum
  1. Admin
    Admin 24 Ekim 2023 23:34

    Filmler açılıyor sorun yok

  2. arzu
    arzu 24 Ekim 2023 23:11

    filmleri acmiyor fragmanlar oynuyor

Reklam Kapat X