Sitemizde Toplam 796 Film, 34 Kategori ve 91 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Medusa Deluxe

-->

Medusa Deluxe Filmini Türkçe altyazılı 1080p HD izle

Medusa Deluxe

Puanla:
10 / 10
1
Yapım Yılı
2022
Filmin Süresi:
101 dakika
Yönetmen:
Thomas Hardiman
Aktörler:
Luke Pasqualino Lilit Lesser Clare Perkins Kayla Meikle Debris Stevenson Heider Ali Kae Alexander Harriet Webb Nicholas Karimi Darrell D'Silva Anita-Joy Uwajeh

Medusa Deluxe, 2023 yılında gösterime giren bir İngiliz suç filmidir. Film, bir saç stilistinin ölümünden sonra, geri kalan yarışmacılar gece boyunca katili bulmaya çalışırlar. Rakipler ve güvensizlik artar, yarışmacıların yarışmayı manipüle etmek için birisinin yarışmacılarından biri olan yarışmacıları korkunç bir şekilde ortadan kaldırdığını düşünmeye başlarlar.

 

Film, bir kuaförlük yarışmasında cinayet işlendikten sonra bir grup yarışmacının katili bulmaya çalıştığı gerçek zamanlı tek çekimden oluşmaktadır. Kamera her zaman birinin takip ediyor gibi görünüyor ve daha fazla hikaye olabilir gibi görünüyor.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Andrea Riseborough, Ellie Kendrick, Kerry Godliman ve David Hayman gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Ben Wheatley üstlenmektedir.

 

Medusa Deluxe, 2023 yılında gösterime girdi ve eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Film, 2024 Britanya Akademi Ödülleri’nde En İyi Film ve En İyi Yönetmen dahil olmak üzere dört kategoride aday gösterildi.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X