Sitemizde Toplam 791 Film, 34 Kategori ve 88 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Meraklı Adamın 10 Günü

Meraklı Adamın 10 Günü 2023 Yerli filmi sansürsüz izle

Merakli Adamin 10 Günü

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
1000
Filmin Süresi:
n/A
Yönetmen:
Uluç Bayraktar
Aktörler:
Ilayda Akdogan Sezer Aricay Gurur Cicekoglu Senay Gürler Ece Irtem Nejat Isler Riza Kocaoglu Hazal Subasi Ayten Uncuoglu Cem Uslu Kadir Çermik

Meraklı Adamın 10 Günü, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Mehmet Eroğlu ve Damla Serim’in yazdığı, Netflix’te yayınlanan bir filmdir. Filmin başrollerinde Nejat İşler, Şenay Gürler, Hazal Subaşı, İlayda Akdoğan, Rıza Kocaoğlu ve Kadir Çermik yer almaktadır.

 

Film, özel dedektif Sadık’ın (Nejat İşler) esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan “Yansın Bu Dünya” mahlaslı genç bir tiktok fenomenini aramasını anlatıyor. Sadık, bu davayı çözmek için 10 gün süreyle İstanbul’un karanlık sokaklarında dolaşacaktır.

 

Sadık, özel bir dedektiftir. Sadık, bir gün, “Yansın Bu Dünya” mahlaslı genç bir tiktok fenomeninin ortadan kaybolduğunu öğrenir. Sadık, bu davayı çözmek için İstanbul’a gider.

 

Sadık, bu davayı çözmek için 10 gün süreyle İstanbul’un karanlık sokaklarında dolaşacaktır. Sadık, bu süreçte, İstanbul’un karanlık yüzünü ve bu yüze ait olan insanları tanıyacaktır.

 

Film, aksiyon ve gerilim türlerini harmanlayan bir yapımdır. Filmin oyuncu kadrosu, Nejat İşler, Şenay Gürler, Hazal Subaşı, İlayda Akdoğan, Rıza Kocaoğlu ve Kadir Çermik gibi usta oyunculardan oluşmaktadır.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X