Sitemizde Toplam 802 Film, 34 Kategori ve 92 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası

-->
Ses ve Görüntü sinema çekimi xbt sürüm.

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası Türkçe Dublaj izle

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
99 dakika
Yönetmen:
Jeff Rowe Kyler Spears
Aktörler:
Micah Abbey Shamon Brown Jr. Nicolas Cantu Brady Noon Ayo Edebiri Maya Rudolph John Cena Seth Rogen Rose Byrne Natasia Demetriou

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası, Seth Rogen ve Evan Goldberg tarafından üretilen ve Jeff Rowe tarafından yönetilen 2023 Amerikan bilgisayar animasyonlu süper kahraman filmidir. Ninja Kaplumbağalar serisinin yedinci filmi ve 2007’deki TMNT’nin ardından ikinci animasyon filmidir. Filmin seslendirme kadrosunda Ben Schwartz, Omar Miller, Brandon Mychal Smith, Josh Brener, Eric Bauza, Kat Graham, Haley Joel Osment, John Leguizamo ve Whoopi Goldberg yer alıyor.

 

Filmde, Leonardo, Donatello, Raphael ve Michelangelo, New York City’yi yok etmek için bir plan yapan Kraang’ı durdurmak için mücadele ediyor. Kaplumbağalar, April O’Neil ve Splinter’ın yardımıyla Kraang’ın planlarını engellemek ve şehri kurtarmak için zorlu bir maceraya atılıyor.

 

Film, 4 Ağustos 2023’te Amerika Birleşik Devletleri’nde Paramount Pictures tarafından gösterime girdi. Film, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı ve gişede dünya çapında 200 milyon doların üzerinde hasılat elde etti.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X