Sitemizde Toplam 796 Film, 34 Kategori ve 91 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Ölümlü Dünya 2

Ölümlü Dünya 2 (2023) Sansürsüz Yerli Full HD Film izle

Ölümlü Dünya 2

Puanla:
7 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
n/A
Yönetmen:
Ali Atay
Aktörler:
Irem Sak Giray Altinok Mehmet Özgür Özgür Emre Yildirim Feyyaz Yigit Dogu Demirkol Ahmet Mümtaz Taylan Sarp Apak Reha Özcan Günes Hayat

Filmin konusu, Mermer ailesinin yeni maceralarını anlatıyor. İlk filmde, Mermer ailesi, nesilden nesile kiralık katillik yapan bir aile olarak tanıtılmıştı. Filmin sonunda, ailenin kimlikleri açığa çıkmış ve onlar da kendilerini kanun kaçağı olarak yaşamaya başlamıştı. Ölümlü Dünya 2 filminde, Mermer ailesi, örgütün eline düşen Zafer’i kurtarmak için bir plan yapar. Bu plan kapsamında, aile son bir vurgun yapmayı planlar. Ancak bu plan, beklenmedik bir şekilde gelişir ve aile kendilerini birbirinden komik ve tehlikeli olaylar içinde bulur.

2018 yılında vizyona giren ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Ölümlü Dünya filminin devam halkası olan Ölümlü Dünya 2, filminin yönetmenliğini Ali Atay üstlenirken, senaryosunu Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi kaleme aldı. Filmin başrollerinde Feyyaz Yiğit, Ahmet Mümtaz Taylan, İrem Sak, Alper Kul, Mehmet Özgür, Giray Altınok, Sarp Apak, Özgür Emre Yıldırım, Doğu Demirkol ve Reha Özcan yer alıyor.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X