Sitemizde Toplam 802 Film, 34 Kategori ve 92 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Pastayla Bar Bar Gezmek

Pastayla Bar Bar Gezmek 2023 HD Full Türkçe Dublaj izle

Sitting in Bars with Cake

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
120 dakika
Yönetmen:
Trish Sie
Aktörler:
Yara Shahidi Odessa A’zion Bette Midler Ron Livingston Martha Kelly Maia Mitchell Charlie Morgan Patton Simone Recasner Rish Shah Aaron Dominguez Will Ropp

2023 yapımı Sitting in Bars with Cake, yirmili yaşlarında Los Angeles’ta hayatlarını yönlendirmeye çalışan iki yakın arkadaşın hikayesini konu ediyor.

Son derece dışa dönük olan Corinne, utangaç ama yetenekli pastacı arkadaşı Jane’i bir yıl boyunca kek pişirip, onları barlara götürerek insanlarla tanışmaya ve güven kazanmaya ikna eder. Corinne, Jane’in daha sosyal ve kendine güvenen biri olmasını istiyordur.

Jane, bu fikri ilk başta reddetse de, sonunda Corinne’in ısrarlarına dayanamaz ve ona katılır. İki arkadaş, Los Angeles’ın barlarında keklerini satarak yeni insanlarla tanışmaya başlar.

Bu süreçte, Jane’in kendine güveni artmaya başlar. Corinne’in yardımıyla, sosyalleşmeye ve yeni insanlarla tanışmaya alışır. Jane, sonunda kendi pastacı dükkanını açmaya karar verir.

Film, Jane’in kendi yolunu bulma yolculuğunu ve Corinne’in ona verdiği desteği konu alıyor. İki arkadaşın dostluğu, onları zorlukların üstesinden gelmeye ve hayatlarında başarılı olmaya teşvik ediyor.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X