Sitemizde Toplam 775 Film, 34 Kategori ve 85 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Ruh Kapanı

-->

Ruh Kapanı (Soulcatcher) 2023 Türkçe dublaj tek part izle

Soulcatcher

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
98 dakika
Yönetmen:
Daniel Markowicz
Aktörler:
Piotr Witkowski Jacek Koman Jacek Poniedzialek Mariusz Bonaszewski Aleksandra Adamska Vansh Luthra Sebastian Stankiewicz Mateusz Mlodzianowski Michalina Olszanska Michal Burdan Mateusz Rzezniczak

Soulcatcher, 2023 yapımı Polonyalı bir gerilim filmidir. Film, Kiel adlı bir paralı askerin, kardeşinin ölümünün ardından intikam almak için çıktığı yolculuğunu konu ediniyor.

 

Kiel, eskiden terörle mücadelede Polonya devlet kurumları için çalışan bir paralı askerdir. Kiel, kardeşi Piotr ile birlikte yerel bir diktatör tarafından yönetilen bir ülkede kazançlı bir işi kabul eder. İş, diktatörün deneysel bir silahı ele geçirmek ve onu yok etmektir.

 

Kiel ve Piotr, silahı ele geçirir ancak silahın etkisiyle Piotr, bir canavara dönüşür. Kiel, kardeşini öldürmek zorunda kalır ve intikam yemini eder. Kiel, diktatörü ve silahı yapan bilim adamlarını bulmak için yola çıkar.

 

Kiel, yolculuğu sırasında birçok tehlikeyle karşılaşır ancak intikamını almak için kararlıdır. Kiel, sonunda diktatörü ve bilim adamlarını bulur ve onları öldürür. Kiel, intikamını almış olsa da, kardeşinin ölümünün acısını asla unutamamıştır.

 

Film, aksiyon, gerilim ve dram öğelerini bir araya getiren başarılı bir yapımdır. Filmin yönetmenliğini Daniel Markowicz üstlenmektedir. Filmin başrollerinde Jacek Koman, Piotr Witkowski, Jacek Poniedziałek ve Mariusz Bonaszewski yer almaktadır.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X