Sitemizde Toplam 791 Film, 34 Kategori ve 88 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 1

-->

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 1 izle

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 1

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2022
Filmin Süresi:
52 dakika
Yönetmen:
Bob Shirohata
Aktörler:
Ayumu Murase Jeannie Tirado Kôki Uchiyama Yûki Kaji Sora Amamiya Tatsuhisa Suzuki Aoi Yûki Jun Fukuyama Yûhei Takagi Mikako Komatsu Yûya Uchida

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 1, Nakaba Suzuki tarafından yazılan ve çizilen aynı adlı manga serisine dayanan bir Japon anime filmidir. Film, 25 Aralık 2022’de Japonya’da gösterime girdi.

 

Film, Ban ve Elaine’in geçmişini anlatıyor. Ban ve Elaine, Cadı Kralın ordusunda savaşan genç bir çifttir. Bir gün, Cadı Kral’ın oğlu Estarossa tarafından saldırıya uğrarlar. Estarossa, Elaine’i öldürür ve Ban’ı ağır yaralar. Ban, Elaine’i diriltmek için Ölüler Diyarı’na gider. Ölüler Diyarı’nda, Ban, Elaine’in ruhuyla tanışır. Elaine, Ban’a onu diriltmek için Grudge of Edinburgh’u kullanması gerektiğini söyler. Grudge of Edinburgh, güçlü bir silahtır, ancak onu kullanmak için Ban’ın hayatını vermesi gerekir.

 

Film, Ban ve Elaine’in aşkını ve birbirlerini korumak için ne kadar ileriye gidebileceklerini anlatıyor. Film, aynı zamanda Seven Deadly Sins serisinin geçmişini ve karakterlerinin nasıl oluştuğunu da anlatıyor.

 

Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Filmin animasyonu, karakterleri ve hikayesi övüldü. Film, aynı zamanda box office’de de başarılı oldu. Film, dünya çapında 1 milyar yen (9,3 milyon dolar) hasılat elde etti.

 

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 1, Seven Deadly Sins serisinin hayranları için mutlaka izlenmesi gereken bir filmdir. Film, serinin geçmişini ve karakterlerinin nasıl oluştuğunu anlatıyor. Film aynı zamanda Ban ve Elaine’in aşkını ve birbirlerini korumak için ne kadar ileriye gidebileceklerini anlatıyor.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X