Sitemizde Toplam 791 Film, 34 Kategori ve 88 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Troller 3 Hep Beraber

Troller 3 Hep Beraber 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

Trolls Band Together

Puanla:
9 / 10
3
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
n/A
Yönetmen:
Walt Dohrn Tim Heitz
Aktörler:
Anna Kendrick Zooey Deschanel Justin Timberlake Kunal Nayyar Christopher Mintz-Plasse Daveed Diggs Andrew Rannells Eric André Amy Schumer Zosia Mamet Troye Sivan Kenan Thompson

Trolls Band Together, Trolls film serisinin üçüncü filmidir. Film, Poppy ve Branch’in, tüm müzik türlerini birleştirmeye çalışan bir grup kötü müzisyenle karşı karşıya gelmelerini konu alıyor.

Poppy ve Branch, Troll Dünyası’nda mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Bir gün, Poppy, tüm müzik türlerini birleştiren bir grup kötü müzisyenden haberdar olur. Bu grup, müziğin tüm türlerini yok etmek ve tek bir tür olan “Rock” müziği dünyayı ele geçirmek istiyordur.

Poppy ve Branch, bu kötü müzisyenleri durdurmak için bir ekip kurmak zorunda kalır. Ekipte, Poppy, Branch, Biggie, Guy Diamond, Satin ve Chenille gibi sevilen karakterler yer almaktadır.

Ekip, kötü müzisyenlerle savaşmak için bir yolculuğa çıkar. Yolculuk sırasında, farklı müzik türlerini tanır ve bu türlerin güzelliğini keşfederler.

Filmin sonunda, Poppy ve Branch, kötü müzisyenleri durdurmayı başarır ve müziği kurtarır. Ekip, farklı müzik türlerinin bir arada var olabileceğini kanıtlar.

Yorum Alanı

Yorumlar 4 Yorum
 1. Poppy
  Poppy 26 Kasım 2023 18:55

  10 kasımda sinemalardaydı 2 hafta geçti ne zaman yayınlanır?

 2. Smr
  Smr 20 Kasım 2023 22:04

  Neden hâlâ yayınlanmadı?

 3. Admin
  Admin 22 Ekim 2023 14:48

  Sinemada yayınlanınca sitede de hemen yayınlanacak..

 4. Eren
  Eren 22 Ekim 2023 13:01

  Ne zaman filmi gelir

Reklam Kapat X