Sitemizde Toplam 802 Film, 34 Kategori ve 92 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Üç Silahşörler: Dartagnan

-->
Altyazılı sürüm orijinal, Türkçe dublajlı sürüm xbt

Üç Silahşörler: Dartagnan 2023 Türkçe Dublaj & Altyazılı izle

Die drei Musketiere - D'Artagnan

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
121 dakika
Yönetmen:
Martin Bourboulon
Aktörler:
François Civil Vincent Cassel Romain Duris Pio Marmaï Eva Green Louis Garrel Vicky Krieps Lyna Khoudri Jacob Fortune-Lloyd Eric Ruf

Üç Silahşörler: Dartagnan, D’Artagnan, Alexandre Dumas tarafından yazılan Üç Silahşörler romanının kurgusal bir karakteridir. Gaskonya’dan genç bir adamdır ve kralın muhafız birliğine katılmak için Paris’e gelir. Yolda, Athos, Porthos ve Aramis adında üç silahşörle tanışır ve onlarla arkadaş olur. D’Artagnan ve üç silahşör, kralın metresi Milady de Winter ile karşı karşıya gelirler. Milady, kralın düşmanlarıyla işbirliği yapan tehlikeli bir kadındır. D’Artagnan ve üç silahşör, Milady’yi durdurmak ve kralı korumak için birlikte çalışırlar.

 

D’Artagnan, cesur, dürüst ve sadık bir karakterdir. Kral ve ülkesine olan bağlılığıyla bilinir. D’Artagnan, üç silahşörle birlikte birçok maceraya atılır ve sonunda kralın en güvenilir muhafızlarından biri olur.

 

D’Artagnan, Üç Silahşörler romanının en popüler karakterlerinden biridir. Güçlü karakteri ve macera dolu hikayesi ile okuyucuları yüzyıllardır etkilemektedir.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X