Sitemizde Toplam 775 Film, 34 Kategori ve 85 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Üçlü Pürüz

Üçlü Pürüz 2023 Yerli sinema filmini sansürsüz Hd izle

Üçlü Pürüz

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
105 dakika
Yönetmen:
Vedat Uyar
Aktörler:
Hakan Altiner Ahmet M. Anzaflioglu Hüseyin Baylan Selim Erdogan Deniz Gündogdu Korhan Herduran Emrah Kaman Eray Kaman Bora Karakul Nilgün Kasapbasoglu Müfit Kayacan Inanç Koçak Haluk Levent Bahar Suer

Üçlü Pürüz, 2023 yapımı bir komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini Vedat Uyar üstlenirken, senaryosunu Vedat Uyar ve Barış Erçetin yazmıştır. Filmin başrollerinde Okan Çabalar, Emrah Kaman ve Korhan Herduran yer alıyor.

 

Film, ailelerinden gizli evlenen Fatih ve Eda’nın hikayesini anlatıyor. Fatih ve Eda, evlendiklerini ailelerine söylemekten çekiniyor ve sahte bir nikah kıymaya karar veriyorlar. Bunun için de en yakın arkadaşları Serhat’tan sahte nikah memuru, Haktan ve Utku’dan da nikah şahidi olmalarını istiyorlar.

 

Fatih, Eda, Serhat, Haktan ve Utku, Adana’ya doğru yola çıkarlar. Ancak yolculukları sırasında arabaları çalınınca kendilerini beklenmedik bir maceranın içinde bulurlar.

 

Film, komedi, macera ve yol filmi unsurlarını bir araya getiriyor. Film, izleyicilere kahkaha dolu bir yolculuk sunuyor.

 

Fatih ve Eda, ailelerinden gizli evlenir. Ancak, ailelerine söylemeden önce, Adana’da sahte bir nikah kıymaya karar verirler. Bunun için de en yakın arkadaşları Serhat’tan sahte nikah memuru, Haktan ve Utku’dan da nikah şahidi olmalarını isterler.

 

Fatih, Eda, Serhat, Haktan ve Utku, Adana’ya doğru yola çıkarlar. Ancak yolculukları sırasında arabaları çalınınca kendilerini beklenmedik bir maceranın içinde bulurlar.

 

Arkadaşlar, arabalarını bulmak ve düğüne yetişmek için birlikte mücadele ederler. Yol boyunca, birbirinden komik ve heyecanlı olaylar yaşarlar.

 

Film, Fatih, Eda, Serhat, Haktan ve Utku’nun dostluğunu ve birlikte mücadele etme gücünü anlatıyor. Film, izleyicilere kahkaha dolu bir yolculuk sunuyor.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X