Sitemizde Toplam 796 Film, 34 Kategori ve 91 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Wonka

Wonka 2023 Filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD izle

Wonka

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
n/A
Yönetmen:
Paul King
Aktörler:
Timothée Chalamet Olivia Colman Hugh Grant Sally Hawkins Keegan-Michael Key Rowan Atkinson Matt Lucas Jim Carter Mathew Baynton Paterson Joseph Simon Farnaby Tom Davis Natasha Rothwell Rakhee Thakrar

2023 yapımı Wonka filmi Roald Dahl’ın 1964 tarihli aynı adlı romanına dayanmaktadır. Film, genç bir Willy Wonka’nın maceralarına ve Umpa-Lumpalarla nasıl tanıştığına odaklanıyor.

Willy Wonka, genç bir çocukken, babasının çikolata fabrikasını devralmaya hazırlanmaktadır. Ancak, babasının fabrikasına karşı bir isyan başlatan Umpa-Lumpa’lardan kaçmak zorunda kalır. Willy, dünyayı dolaşmaya karar verir ve bu yolculukta birçok macera yaşar.

Wonka, dünyayı dolaşırken, farklı kültürlerden birçok insanla tanışır. Bu insanlar ona yeni fikirler verir ve onun dünyayı daha iyi bir yer haline getirmesine yardımcı olur.

Wonka, sonunda babasının fabrikasına dönmeye karar verir ve fabrikayı dünyayla paylaşır. Filmin konusu, hayal gücünün ve yaratıcılığın gücünü anlatıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Timothée Chalamet, Sally Hawkins, Rowan Atkinson, Olivia Colman, Keegan-Michael Key, Jim Carter, Mathew Baynton, Rich Fulcher, Natasha Rothwell, Burn Gorman, Paterson Joseph, Rakhee Thakrar, Calah Lane, Matt Lucas yer alıyor.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X