Sitemizde Toplam 802 Film, 34 Kategori ve 92 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Zamanda Tutsak

-->

Zamanda Tutsak (Old) 2021 Full hd Türkçe dublaj izle

Old

Puanla:
7.5 / 10
3
Yapım Yılı
2021
Filmin Süresi:
108 dakika
Yönetmen:
M. Night Shyamalan
Aktörler:
Gael García Bernal Vicky Krieps Rufus Sewell Alex Wolff Thomasin McKenzie Abbey Lee Nikki Amuka-Bird Ken Leung Eliza Scanlen Aaron Pierre Embeth Davidtz

M. Night Shyamalan’ın yönettiği 2021 yapımı Zamanda Tutsak (Old) filmi, tropik bir tatil için gözlerden uzak bir plaja giden bir ailenin başına gelenleri konu alıyor. Aile, plajda zamanla birlikte hızla yaşlanmaya başlar. Bir gün içinde gençten yaşlıya dönüşen aile, bu gizemli plajdan kurtulmanın bir yolunu bulmak zorundadır.

 

Filmin başrollerinde Gael García Bernal, Vicky Krieps, Thomasin McKenzie, Alex Wolff, Abbey Lee, Eliza Scanlen ve Rufus Sewell yer alıyor.

 

Aile terapisti Guy ve eşi Prisca, oğulları Trent ve kızı Maddox ile birlikte tropik bir tatile çıkarlar. Tatil planlarında, birkaç saatliğine gözlerden uzak bir plajda vakit geçirmek de vardır.

 

Plajda, başka bir aileyle tanışan Guy ve ailesi, bu ailenin de kendileri gibi yaşlandığını fark eder. Bir gün içinde gençten yaşlıya dönüşen aile, bu gizemli plajdan kurtulmanın bir yolunu bulmak zorundadır.

 

Film, zamanda yolculuk, yaşlanma ve ölüm gibi temaları ele alıyor. Filmde, zamanın göreceliği ve insanın ölüm karşısındaki çaresizliği gibi konular da işleniyor.

 

Zamanda Tutsak, eleştirmenler tarafından genel olarak olumlu karşılandı. Film, Shyamalan’ın en iyi filmlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Yorum Alanı

Reklam Kapat X