Sitemizde Toplam 791 Film, 34 Kategori ve 88 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Zodyak Şövalyeleri

-->

Zodyak Şövalyeleri 2023 Türkçe Dublaj Full HD izle

Saint Seiya: Die Krieger des Zodiac - Der Film

Puanla:
5 / 10
1
Yapım Yılı
2023
Filmin Süresi:
112 dakika
Yönetmen:
Tomasz Baginski
Aktörler:
Mackenyu Famke Janssen Madison Iseman Diego Tinoco Mark Dacascos Nick Stahl Sean Bean Caitlin Hutson Katie Anne Moy Kaylan Teague Ryusei Iwata T.J. Storm

“Seiya’s Legacy” adlı film, inatçı bir sokak çocuğu olan Seiya’nın hikayesini anlatır. Seiya, geçimini sağlamak için sokak dövüşlerinde yer alırken, aynı zamanda kayıp kız kardeşini bulmaya çalışır.

 

Bir gün, Seiya dövüşlerinden birinde farkında olmadan sahip olduğu gizemli ve mistik bir gücü keşfeder. Bu güç onu sıradan hayattan öte bir dünyaya götürür. Seiya, savaşan azizlerin, antik büyü eğitimlerinin ve reenkarne bir tanrıçanın korumasına ihtiyaç duyan bir dünyada kendisini bulur.

 

Seiya, bu yeni dünyada hayatta kalmak ve kız kardeşini bulmak için kaderini kabul etmek zorundadır. Zodiac Şövalyeleri olarak bilinen bir grup savaşçının arasında kendine hak ettiği yeri kazanmalı ve büyük bir mücadele için güçlerini kullanmalıdır. Ancak bu yolculukta, her şeyi feda etmek zorunda kalabileceğini de keşfeder.

 

“Seiya’s Legacy” filmi, aksiyon ve fantastik unsurlarla dolu bir hikaye sunuyor. Film, aşk, sadakat ve özveri gibi evrensel değerleri vurgularken, izleyiciyi fantastik bir dünyaya sürükler ve heyecan dolu bir maceraya katılır.

Yorum Alanı

Yorumlar 1 Yorum
  1. murat
    murat 31 Ağustos 2023 04:11

    ses bozuk

Reklam Kapat X